Leden 2009
Barbie móda

20. ledna 2009 v 16:44 Barbie styl
Barbie Fashion Fever módní kousky

Kabelka správné Barbie Girl

20. ledna 2009 v 16:42 Barbie styl
Lesk na rty / rtěnka - tak to je samozřejmost pro každého a pro Barbie to platí dvojnásob !

Voňavka - pošplýchat se ráno pár kapkami nestačí ( krásně voní ta od Kilye Minoque nebo od Naomi Camphell )

Kolik energie vydáme při sportování?

20. ledna 2009 v 16:32 Rady a tipy nejen o líčení
Kolik energie vydáme při sportování?
Sport je jak známo velmi účinným prostředkem a pomocníkem při redukci tělesné hmotnosti. Zajímá vás, kolik energie dokážete spálit při cvičení?
Jakákoliv naše aktivita je podmíněna dodávkou energie, kterou získáváme ze základních složek výživy tím, že organismus chemickou energii přeměňuje ve svalovou práci, tedy na energii pohybovou. Energetický výdej a příjem se uvádí v kilokaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kJ), přičemž 1 kcal = 4,2 kJ.

Vyberte si z nabídky parfémů Sex in the city

20. ledna 2009 v 16:31 Rady a tipy nejen o líčení
Nabídka zahrnuje hned několik druhů vůní. Můžete si vybrat mezi vůněmi Sex in the city Kiss, Sex in the city Love nebo Sex in the city Lust.

5 špatných trendů úpravy nehtů

20. ledna 2009 v 16:28 Rady a tipy nejen o líčení
Prvním z prohřešků jsou umělé nehty. Extra dlouhé a hranaté. Pokud takové někdo má, následuje pak poklepávání na jakémkoli kuse nábytku, které dere uši a znervózňuje okolí, dále také nemožnost pro majitelku dlouhých umělých nehtů cokoli pohodlně vzít a udržet.

Co skrývají dámské kabelky?

20. ledna 2009 v 16:26 Rady a tipy nejen o líčení
Už jste někdy viděli na ulici dívku či ženu, která procházela s velkou kabelkou, kolem muže, který se hlasitě divil: "Co si tam s sebou, proboha, tahá?!" My máme nejen pro něj odpověď! Podívejte se na kabelky český žen a dívek, které se nebály pochlubit!

Bílý Kámen

20. ledna 2009 v 16:22 Rady a tipy nejen o líčení
Bílý kámen dodá šperku punc luxusu.

Jemné vzory jsou v modě in!!!!+co si vzít na sebe se vzory!!

20. ledna 2009 v 16:21 Rady a tipy nejen o líčení
Vzory jsou hitem letošního jara a léta. Jsou plné optimismu a barev. Můžete volit jemné i hrubší či větší vzory, pestrobarevné i decentnější dvoubarevné kombinace, puntíky, kytičky i abstraktní vzory. Mnozí návrháří se do vzorů zamilovali v letoční sezóně natolik, že jejich modely hýří kombinaci vzorů natolik, že připomínají patchwork.

Vyberte si správné šaty podle vaší postavy

20. ledna 2009 v 16:20 Rady a tipy nejen o líčení
Správné oblečení pro široká ramena


Dárky pro tvé blízké!

20. ledna 2009 v 16:17 Rady a tipy nejen o líčení
Určitě řešíte problémy s tím, že na poslední chvíli vymýšlíte dárek pro tetu a pak si jej stejně zapomenete doma...znáte to? Jestli ano, článek s nápady vám určitě pomůže!
Příště se můžete těšit na vznik skvělé party :-)

Barvy na rty

20. ledna 2009 v 16:16 Rady a tipy nejen o líčení
Do růžova:
Kruhy pod očima a malé nedkonalosti zamaskuj korektorem. Aby tvoje pleť působila opravdu svěže, vynech tentokrát make-up a na obličej použij jenom zmatňující pudr(Transparentní kompaktní pudr Visions Oriflame). Oči si orámuj jemně růžovou linkou(Tužka na oči Shade&Define, Rimmel) a řasy si zvýrazni dvěma vrstvičkami černé řasenky. Rty rozjasni růžovou rtěnkou(Rtěnka Sheer Shine, Miss Sporty) a přes ni nanes lesk(Lesk na rty Shine Lip Gloss, Gabriella Salvete).

Proč se odličovat?

20. ledna 2009 v 16:15 Rady a tipy nejen o líčení
Nepleťte si odličování pleti s čištěním. Vždy je třeba zachovat správný postup, což znamená, že nikdy pleť nečistíme dřív, než ji dokonale zbavíme všech líčidel. I v případě, že nalíčení je nepatrné, musíme nejdříve použít odličovací přípravky.